Twitter Twitter Facebook RSS linkedin

خوش آمدید!

مجموعه بیست بسپار اسپادانا ورود شما را به وب سایت این شرکت خوش آمد می گوید. شرکت بیست بسپار اسپادانا (سهامی خاص) يكي از بزرگ‌ترين و به نام ترین شرکتهاي متخصص ايراني در ضمینه تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن می باشد. امیدواریم با توجه به توانایی های بالقوه ، با افزایش کیفیت و تنوع محصولات ، درصد رضایتمندی شما همکاران و مشتریان عزیز را بالا ببریم.

نمره اعتماد شما چند است؟

اراده ما در تولید محصولی با کیفیت و امید به پشت سر گذاردن تمامی رقیبان در بازار داخل و ورود به عرصه بازارهای خارجی، شرکت بیست بسپار را بر آن داشته تا همیشه به عنوان یک تولید کننده برتر در بازار قدرت نمایی نماید و همین امر خط مشی بیست بسپار در امر تولید می باشد. "بیست نمره اعتماد شماست" شعاری که گویا و معرف کیفیت، اصالت و اطمینان است، این یک شعار جامع و در خور شأن برای بیست بسپار میباشد که آرزومندیم نمره شما نیز همین باشد.

ضمانتی باور نکردنی...

آنچه مورد تمایز بیست بسپار با دیگر رقیبان می باشد ضمانت ده ساله محصولات خود بوده که این ضمانت بدون هیچ قید و شرط و توسط خود شرکت ارائه میگردد و همین امر، دلیل بر یقین ما بر کیفیت محصولاتمان است. چشم انداز ما تبديل شدن به یک نشان تجاري معتبر جهاني در كيفيت و عرضه محصولات پلی پروپیلن می باشد. با همراهی شما دوست و همکار گرامی و به امید جلب اعتماد شما

123

شرکت بیست بسپار اسپادانا (سهامی خاص) يكي از بزرگ‌ترين و به نام ترین شرکتهاي متخصص ايراني است كه در امر تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن فعالیت دارد. هسته اوليه شركت با بهره‏گيري از كارشناسان و متخصصين شكل گرفته و با ايجاد ساختارهاي مناسب مديريتي و تخصصي مربوطه، امر تولید راه اندازی گردیده است…

ادامه مطلب

خط مشی و اهداف

sample

رمز بقای بیست بسپار رفع خواسته های مشتریان و جلب رضایت آنان و افزایش تنوع محصولات  و ... می باشد.

بازرگانی و فروش

sample

مديريت كليه اموري كه به شناسايي، نگهداري و توسعه مشتريان سودآور و اعتلاي نام و نشان تجاري شركت مي انجامد...

خدمات مشتریان

sample

ما متعهد به ارائه محصولات با کیفیت می باشیم و در همین راستا کلیه محصولات را با ده سال ضمانت عرضه می نماییم....

اخبار بیست بسپار

sample

اخبار بیست بسپار و اطلاع از تولیدات محصولات را می توانید از طریق وب سایت اختصاصی بیست بسپار جویا شوید...

با ما در تماس باشید

راه های ارتباطی با بیست بسپار:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

031-36514004 (ده خط)

تفاوت ما با دیگران

تفاوت بیست بسپار با دیگر تولید کنندگان در این است که ما عقیده داریم مشتری در کار ما یک هدف زود گذر نیست، بلکه مشتری هدف و غایت همه اقدامات ماست.
و این رمز موفقیت خانواده بزرگ بیست بسپار است...

رفتن به بالا