Twitter Twitter Facebook RSS linkedin

تاریخچه شرکت و معرفی آن

به نام پروردگار عالمیان


    شرکت بیست بسپار اسپادانا (سهامی خاص) يكي از بزرگ‌ترين و به نام ترین شرکتهاي متخصص ايراني است كه در امر تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن فعالیت دارد. هسته اوليه شركت با بهره‏ گيري از كارشناسان و متخصصين شكل گرفته و با ايجاد ساختارهاي مناسب مديريتي و تخصصي مربوطه، امر تولید راه اندازی گردیده است.
    کارخانه شرکت بیست بسپار واقع در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه با زيربنایی به مساحت یازده هزار متر مربع مي باشد و شامل كارگاه هاي توليد، آزمايشگاه، انبارها و واحد هاي مديريت شامل مديريت كارخانه ، مهندسي و طراحي توليد و برنامه ريزي ، تحقيق و توسعه ، كنترل كيفيت و انبار مركزي است.
    اراده ما در تولید محصولی با کیفیت و امید به پشت سر گذاردن تمامی رقیبان در بازار داخل و ورود به عرصه بازارهای خارجی، شرکت بیست بسپار را بر آن داشته تا همیشه به عنوان یک تولید کننده برتر در بازار قدرت نمایی نماید و همین امر خط مشی بیست بسپار در امر تولید می باشد.
    آنچه مورد تمایز بیست بسپار با دیگر رقیبان می باشد ضمانت ده ساله محصولات خود بوده که این ضمانت بدون هیچ قید و شرط و توسط خود شرکت ارائه میگردد و همین امر، دلیل بر یقین ما بر کیفیت محصولاتمان است.
"بیست نمره اعتماد شماست" شعاری که گویا و معرف کیفیت، اصالت و اطمینان است، این یک شعار جامع و در خور شأن برای بیست بسپار میباشد که آرزومندیم نمره شما نیز همین باشد.

با آرزوی پیروزی و بهروزی بیش از پیش در بیست بسپار و با امید جلب رضایتمندی شما در انتخاب خود.


شرکت بیست بسپار اسپادانا

با ما در تماس باشید

راه های ارتباطی با بیست بسپار:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

031-36514004 (ده خط)

تفاوت ما با دیگران

تفاوت بیست بسپار با دیگر تولید کنندگان در این است که ما عقیده داریم مشتری در کار ما یک هدف زود گذر نیست، بلکه مشتری هدف و غایت همه اقدامات ماست.
و این رمز موفقیت خانواده بزرگ بیست بسپار است...

رفتن به بالا