Twitter Twitter Facebook RSS linkedin

سخن مدیر عامل

به نام یزدان


ستایش خداوندی را که پروردگار جهانیان است و با خضوع و فروتنی به پیشگاه شما عزیزانی که ما را شایسته انتخاب دانستید.
شرکت بیست بسپار اسپادانا با تجربه غنی 10 ساله و داشتن دانش فنی و مهندسی ، نیروی متخصص و امکانات بسیار مناسب و دستگاههای پیشرفته،  با سرمایه گذاری در امر تولید لوله و اتصالات ساختمانی، که یکی از دغدغه های اصلی صنایع کشور و دنیا می باشد،  تولید انبوه انواع لوله و اتصالات را با نام تجاری " بیست بسپار" آغاز نمود.
بیست بسپار با بررسی نیازمندی های مشتریان و ارتقا کیفیت محصولات تولیدی خود، توانسته است در مدتی کوتاه بسیاری از مهندسین و متخصصین را جذب لوله و اتصالات خود نماید به صورتی که بسیاری از مهندسین متعهد به کیفیت انتخاب اول خود را بیست بسپار دانسته و یقین به این انتخاب خود دارند.
و بنده محمود توسلی بعنوان مدیر عامل و عضوی از خانواده شرکت بیست بسپار اسپادانا، به این انتخاب و به این رضایتمندی بر خود می بالم و بیست را نمره اعتماد شما می دانم.
امیدواریم با توجه به تواناییهای بالقوه ، با افزایش کیفیت و تنوع محصولات ، درصد رضایتمندی شما همکاران و مشتریان عزیز را بالا ببریم.
اعتماد به نفس و همت برتر مدیران بیست بسپار، چشم انداز غرورانگیزی را پیش پای شرکت گسترده است چندانکه بنده، تسخیر بازار کشورهای همسایه و خاورمیانه را دور از دسترس نمی دانم  و امیدوارم با ورود به بازارهای بین المللی برگ زرینی از توانمندیهای خود را به ساکنین دهکده جهانی ثابت نماییم و بتوانیم در این عرصه نیز برای ملت خود غرور بیافرینیم و برگی دیگر از تعالی ایرانی و آریایی را در عرصه بین الملل ورق بزنیم؛ با همراهی شما و مسئلت از پروردگار عالمیان.


به امید آینده ای روشن و پر امید همراه با شما و با تشکر از توجه شما و انتخاب بیست بسپار
محمود توسلی

با ما در تماس باشید

راه های ارتباطی با بیست بسپار:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

031-36514004 (ده خط)

تفاوت ما با دیگران

تفاوت بیست بسپار با دیگر تولید کنندگان در این است که ما عقیده داریم مشتری در کار ما یک هدف زود گذر نیست، بلکه مشتری هدف و غایت همه اقدامات ماست.
و این رمز موفقیت خانواده بزرگ بیست بسپار است...

رفتن به بالا