Twitter Twitter Facebook RSS linkedin

تحقیق و توسعه

همیشه نوآوري تكنولوژي در هر كشور مرهون انجام فعاليت هاي تحقيق و توسعه مي باشدكه رشد و توسعه اقتصادي را به دنبال داشته و بعنوان محرك و عامل اصلي توسعه صنعتي و اقتصادي در كليه كشور ها قلمداد مي شود .
با این دیدگاه و با هدف توسعه صنعت لوله و اتصالات پلی پروپیلن شرکت بیست بسپار اسپادانا، واحد تحقیق و توسعه خود را راه اندازی نموده است.
شرکت بیست بسپار اسپادانا با دارا بودن واحد تحقيق و توسعه در صنعت لوله و اتصالات پلی پروپیلن و سرمايه گذاری فراوان و پيوسته شركت بر این واحد، با هدف خلق محصولات با کیفیت و جديد و همچنین منطبق با نياز مصرف كنندگان، توانسته است سطح رضایتمندی استفاده کنندگان از محصولات بیست را بالا برده و رقابلی عظیم در این صنعت به وجود آورد.
این شرکت توانسته است تا با استفاده از فناوری های روز دنيا و با طراحی و توليد محصولات باكيفيت، به عنوان يكی از بزرگ ترين و قابل اعتمادترين واحدهای توليدی كشور در صنعت لوله و اتصالات پلی پروپیلن شناخته شود.
این واحد وظیفه پژوهش و انجام پروژه های علمی شرکت را مطابق با نیاز بازار بر عهده دارد و کنترل شرایط کیفی و فنی محصولات، ارائه ایده‌های جدید و تفکرات نو، پرورش و پژوهش امکان‌پذیری و در نهایت تبدیل داده‌های به دست آمده به یک طرح جامع جهت تحقیق بازار و تولید محصولات جدید و ... از جمله فعالیتهای واحد تحقیق و توسعه به شمار می‌رود.


با ما در تماس باشید

راه های ارتباطی با بیست بسپار:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

031-36514004 (ده خط)

تفاوت ما با دیگران

تفاوت بیست بسپار با دیگر تولید کنندگان در این است که ما عقیده داریم مشتری در کار ما یک هدف زود گذر نیست، بلکه مشتری هدف و غایت همه اقدامات ماست.
و این رمز موفقیت خانواده بزرگ بیست بسپار است...

رفتن به بالا